#braveukraine

Vega приєднується до флешмобу про українську сміливість #BRAVEUKRAINE. Нашим технічним фахівцям вдається відновлювати мережі після прильотів та бойових дій, а також підключати нових абонентів, які залишились без зв’язку через дії окупантів. Кожен український зв’язківець, який працює в такий час – справжній сміливець.

#працюємо

Для нас, як і для всіх українців, війна стала раптовим шоком. Але наші фахівці – справжні герої, які навіть у шокових ситуаціях виконують свою роботу та піклуються про те, щоб всі залишались на зв’язку. Інженери щодня відновлюють мережу в гарячих точках під обстріли, авіанальоти та вибухи. Херсон, Миколаїв, Чернігів, Київ, Одеса, Харків… Вони не бояться, тому що знають заради кого це роблять.

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото

#зберігаємо

Робота попри віялові та екстренні відключення - новий виклик для українців. І ми робимо максимум, щоб допомогти клієнтам впоратись з ним і зберегти зв'язок. Тому під час відключень у нас працюють акумулятори та дизельні генератори, а команда з інженерів та енергетиків постійно моніторить мережу та проводить заміну обладнання.

фото
фото
фото
фото
фото
фото

#підтримуємо

Декілька історій від фахівців Vega про підтримку сервісів та клієнтів у гарячих точках.

фото
фото
фото
Олексій Cмородський, провідний інженер ВОЛЗ, брав участь у відновленні мережі на київській телевежі, в яку 1 березня 2022 року вдарили окупанти. Коли ми прибули на місце і відразу залунали сирени. Було страшно, що бомбардування повториться. Навколо – хаос, зруйновані будівлі, вибите скло, відчуття апокаліпсису.

Моє завдання полягало у відновленні оптичного кабелю, який перебило уламками, під самою вежею. Робота потребувала часу, якого ми не мали, тож одну-дві сирени довелось пропустити та не ховатись. Більше того, ми жартували та підтримували один одного, це дуже допомагало. Працювали до 5-ї години і не даремно, адже зробили дуже важливу річ для військових, деталей розголошувати не можу, але кожен українець так чи інакше відчуває її результат.
фото
фото
фото
Павло Мех, провідний інженер відділу експлуатації та розвитку мережі, власноруч підключив Wi-Fi у п’яти укриттях м. Чернігова. Попри небезпечну ситуацію в місті Павло Анатолійович знайшов необхідне обладнання і налаштував мешканцям доступ до мережі інтернет.

Зазвичай до функціональних обов'язків Павла входять зовсім інші задачі, а підключенням займаються монтери підрядних організацій, та через величезну кількість пошкоджень рук критично не вистачає. «Майже половина чернігівців постійно знаходяться в бомбосховищах, тож робити все можливе, щоб забезпечувати зв’язок землякам це мій обов’язок.
фото
фото
фото

Андрій Матвєєнко, інженер відділу експлуатації та розвитку мережі, відновлює мережі в Харкові. Частина будинків у місті знеструмлена, частина без води та опалення (наприклад мій вже 2 добу без води та тепла), але місто продовжує жити, люди щиро радіють коли вдається відновити їм інтернет (без образ чому так довго, я чекав цілий тиждень і буду скаржитися).

Сьогодні, наприклад, вийти на роботу не зміг – стався прорив у місто, з 5 ранку по 10 на сусідній вулиці йшов бій, їздила техніка, стріляла артилерія та автомати. Пізніше над містом діяла авіація, працювало ППО, містом лунають вибухи. Як все заспокоїться і сили тероборони, що перекрили всі навколишні вулиці, закінчать свою роботу, знову планую почати дарувати людям радість за наявності інтернету.

Є в Харкові вулиця з дуже символічною назвою. На цій вулиці 7 разів уламками після артобстрілів була пошкоджена наша магістраль. 7 разів у 7-ми різних місцях… Усе відновили і відновлюватимемо стільки, скільки буде потрібно.

#допомагаємо

Поки одні фахівці Vega підтримують клієнтів, цілодобово моніторять ситуацію і відновлюють сервіси, інші допомагають чим можуть нашим бійцям, потерпілим та волонтерам. Колеги збирають ліки, одяг, маскувальні сітки, відвозять продукти та обладнання в територіальні оборони, випікають хліб, навіть виготовляють власноручно печі, щоб нашим захисникам було тепліше.

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото